Archery Game

Archery Game

Paintball ani Airsoft není nic pro tebe? Spoléháš radši na jednu přesnou a tichou ránu? Tak to je Archery Game přesně pro tebe!

O co přesně jde? Místo tradičních zbraní dostanete do ruky velké luky a speciální šípy a hra může začít! Tahle nová adrenalinová hra vás dostane. Archery game je našlapaná hra kombinující lukostřelbu a paintball. Je jen na vás, jestli do toho půjdete naplno zahrajete si na Legolase, nebo se budete pomalu plížit a vyčkávat na jednu přesnou ránu!

Na speciálním hřišti plném překážek se proti sobě postaví dva týmy hráčů a hrají různé typy her ve stylu Team Deatchmatch, Capture The Flag, nebo XBALL.

FAQ

Nejčastější dotazy

Jaký je minimální a maximální počet osob?

Pro hru je zapotřebí alespoň 6 hráčů, přičemž najednou může hrát až 25 osob. Při vyšším počtu hráčů než 10 probíhá hra formou turnaje mezi více týmy.

Jak to probíhá?

Doporučujeme se dostavit zhruba o 15 minut dříve, následuje úvodní instruktáž, bezpečnostní školení a poté samotná hra.

Co si vzít na sebe?

S sebou doporučujeme vzít pevnou kotníčkovou obuv, sportovní oblečení a ručník.

Na jakém hřišti se hraje? Je možné si zahrát Archery i mimo vaše hřiště?

Hry probíhají na speciálním sportovním hřišti oploceném ochrannou sítí. Hry je tak možno sledovat přímo ze zázemí. Ano. Disponujeme též nafukovacími překážkami, díky čemuž Vám vytvoříme hřiště přesně na míru, a to kdekoliv v ČR.

Jak moc bolí zásah šípem? Mohou hrát i děti?

Zásah gumovým šípem bolí mnohem méně než paintballovou kuličkou; pro maximální ochranu však používáme celoobličejové masky a chrániče předloktí. Vzhledem k velikosti luku a napínací síle činí minimální věková hranice 13 let

Můžeme hru doplnit o catering?

Samozřejmě. Připravíme vám vše dle vašich představ. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.