Naše nabídka

PŘIPRAVÍME VÁM AKCI NA MÍRU

Paintballové hry pro firmy i soukromé osoby

Pořádáním paintballových her se zabýváme od roku 1997. Na první místo stavíme bezpečnost našich hráčů. Proto používáme výhradně kvalitní vybavení.  Velký důraz klademe na kvalitní střelivo, na jehož vývoji se i sami podílíme. Her se může účastnit až 50 hráčů současně.

Paintball je naprosto skvělá forma teambuildingu!

Paintball City paintballové hry

Airsoftové hry pro firmy i soukromé osoby

Vyzkoušejte adrenalinové hry s přesnými replikami automatických útočných pušek HK G36C. Díky nižší hmotnosti a menší velikosti airsoftového střeliva je dopadová energie střely nižší než u paintballu. Her se může zúčastnit až 10 hráčů současně.

Archery Game pro firmy i soukromé osoby

Unikátní adrenalinová akce na speciálním sportovním hrišti. Zahrejte si na Robina Hooda 21. století! Se speciálním vybavením zažíjte jaké to je být pravým lovcem.

Paintball City Vrtulník

Vyhlídkové lety 4 místnou helikoptérou 

Okořeňte si Vaši zábavu nevšedním zážitkem a proleťte se helikoptérou BELL JET 206 RANGER. Vzlétnout můžete přímo z paintballového hřiště. Jako novinku nabízíme také lety 7 místnou VIP helikoptérou.

Vyzkoušejte jízdu na osobním transportéru.

Oba stroje Segway X2, které máme k dispozici jsou teréním provedením těchto vozítek. Díky vysokému výkonu můžete vyzkoušet jízdu na zpevněných silnicích i v teréních podmínkách luk či lesů. 

Paintball City Segway

Co si takhle osahat tank Tiger nebo T64? 

Který velký nebo malý kluk by si nechtěl pořádně prohlédnout tank z blízka? Opepříme Vaše akce až 57 tunami  pancírě na pásech. Vhodné pro historické dny a firemní teambulding. 

Kurz KRAVMAGA

Připravujete pro své zaměstnance, kolegy, nebo přátele sportovní den našlapaný zábavou a pohybem? Co k tomu přidat kurz bojového systému kravmaga? Součástí kurzu jsou diplomy o účasti. 

Že vám snadno vyhládne? 

Připravíme na míru kompletní catering. Od na zakázku vyrobených zvěřinových klobás, přes grilované sele až po prohýbající se švédské stoly s teplou i studenou kuchyní.

Paintballová rozlučka se svobodou

Překvapte svého kamaráda/kamaradku pořádnou adrenalinovou rozlučkou se svobodou. Díky nadstandardní výbavě na tuhle hru nikdy nezapomene 🙂

Narozeninové párty? 

Hledáte místo pro své narozenivé oslavy? Už jste ho našli. K dispozici budete mít celý náš areál. Vaše akce okořeníme paintballovou, airsoftovou nebo Nerf hrou. Zajistíme občerstvení od opékání špekáčků, teplý i studený catering, grilování selete až po zážitkové grilování.

Chcete si vyzkoušet hru na sněhu?

Žádný problém. Naše vybavení je na tuto variantu výborně připraveno. Používáme výhradně kvalitní paintballové střelivo, které je vyvynuto i pro zimní varianty her. Pro pohon značkovačů používáme stlačený vzduch, který nezamrzá. 

Paintball City hard v zimě

Plánujete oslavu pro děti?

Ohromte všechny uměním našeho balónkového mistra. Za pár chvil vám před očima vykouzlí dokonalé tvary zvířat i věcí z nafukovacích balónků. Pro Vaše potěšení umíme z balónků více než sto modelů zvířat, zbraní nebo superhrdinů.

PRO VYPRACOVÁNÍ NABÍDKY AKCE NA MÍRU VOLEJTE NA

608 831 171

POPTÁVKA

Vaše jméno Váš e-mail
Vaše telefonní číslo Datum akce
Počet hráčů O jakou službu máte zájem?
Mám zájem
Vaše zpráva
[recaptcha]