Akce na míru

PŘIPRAVÍME VÁM AKCI NA MÍRU

Paintballové hry

Pořádáním paintballových her se zabýváme od roku 1997. Na první místo stavíme bezpečnost našich hráčů. Proto používáme výhradně kvalitní vybavení.  Velký důraz klademe na kvalitní střelivo, na jehož vývoji se i sami podílíme. Her se může účastnit až 50 hráčů současně.

Paintball City paintballové hry
Airsoft

Airsoftové hry 

Vyzkoušejte adrenalinové hry s přesnými replikami automatických útočných pušek HK G36C. Díky nižší hmotnosti a menší velikosti airsoftového střeliva je dopadová energie střely nižší než u paintballu. Her se může zúčastnit až 10 hráčů současně.

Vyhlídkové lety 4 místnou helikoptérou 

Okořeňte si Vaši zábavu nevšedním zážitkem a proleťte se helikoptérou BELL JET 206 RANGER. Vzlétnout můžete přímo z paintballového hřiště. Jako novinku nabízíme také lety 7 místnou VIP helikoptérou.

Paintball City Vrtulník
Paintball City Segway

Vyzkoušejte jízdu na osobním transportéru.

Oba stroje Segway X2, které máme k dispozici jsou teréním provedením těchto vozítek. Díky vysokému výkonu můžete vyzkoušet jízdu na zpevněných silnicích i v teréních podmínkách luk či lesů. 

Že vám snadno vyhládne? 

Připravíme na míru kompletní catering. Od na zakázku vyrobených zvěřinových klobás, přes grilované sele až po prohýbající se švédské stoly s teplou i studenou kuchyní.

Paintball City Občerstvení
Rozlučka se svobodou

Paintballová rozlučka se svobodou

Překvapte svého kamaráda/kamaradku pořádnou adrenalinovou rozlučkou se svobodou. Díky nadstandardní výbavě na tuhle hru nikdy nezapomene 🙂

Narozeninové párty? 

Hledáte místo pro své narozenivé oslavy? Už jste ho našli. K dispozici budete mít celý náš areál. Vaše akce okořeníme paintballovou, airsoftovou nebo Nerf hrou. Zajistíme občerstvení od opékání špekáčků, teplý i studený catering, grilování selete až po zážitkové grilování.

Paintball City hard v zimě

Chcete si vyzkoušet hru na sněhu?

Žádný problém. Naše vybavení je na tuto variantu výborně připraveno. Používáme výhradně kvalitní paintballové střelivo, které je vyvynuto i pro zimní varianty her. Pro pohon značkovačů používáme stlačený vzduch, který nezamrzá. 

Plánujete oslavu pro děti?

Ohromte všechny uměním našeho balónkového mistra. Za pár chvil vám před očima vykouzlí dokonalé tvary zvířat i věcí z nafukovacích balónků. Pro Vaše potěšení umíme z balónků více než sto modelů zvířat, zbraní nebo superhrdinů.

Hledáte zábavu jiného rázu?

I na to myslíme. Připravíme Vám paintballové, nebo airsoftové turnaje. Přistavíme skákací hrad, paintballovou nebo airsoftovou střelnici, párty stany s vyhříváním. Nabídneme speciální scénářové hry, nebo postavíme mobilní paintballové hřiště kdekoliv v ČR.

POPTÁVKA

Vaše jméno Váš e-mail
Vaše telefonní číslo Datum
Počet hráčů O jakou službu máte zájem?
Mám zájem
Vaše zpráva